O firmie

Firma Cleaner  Zakład Sprzątania  powstała w 1994 roku. Jest to spółka jawna której właścicielami są Maciej Bukowski i Grzegorz Misiewicz. W początkowej fazie swojej działalności zatrudniała kilkanaście osób natomiast w chwili obecnej pracuje 300 osób przyjętych na podstawie umowy o pracę. Bazując na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w wykonywaniu usług proponujemy naszym Klientom optymalny zakres, dostosowany do potrzeb wynikających z rodzaju prowadzonej działalności jak również wysokości założonych przez Klienta środków finansowych.

    Realizujemy zasady tak istotne w dzisiejszej dobie jak ochrona środowiska naturalnego i stosowanie technologii ekologicznych. Dostosowaliśmy szeroki zakres usług towarzyszących wszelkim inwestycjom budowlanym, modernizacyjnym, remontowym o charakterze długoterminowym i doraźnym. Staramy się uwzględnić wymogi każdego klienta oraz specyfikę obsługiwanego obiektu.
    Współpracujemy nie tylko z firmami elbląskimi, ale posiadamy również swoje przedstawicielstwo w Sopocie. Nasze usługi wykonywane są m.in. w województwie warmińsko – mazurskim, pomorskim oraz kujawsko – pomorskim.
W zakresie wynajmu i obsługi przenośnych toalet sanitarnych realizowaliśmy  tak duże przedsięwzięcia jak min. koncert TINY TURNER , EROSA RAMAZZOTIEGO oraz JEAN MICHELLE JARRE’A, który miał miejsce w Stoczni Gdańskiej w rocznicę obchodów strajków sierpniowych. Co roku obsługujemy uroczystość obchodów BITWY POD GRUNWALDEM oraz zjazdy plenerowe różnych grup wyznaniowych na przykład  Związek Buddyjski w Kucharach. Uczestniczymy też w imprezach organizowanych przez firmy i instytucje.   
    Nasi obecni Klienci wielokrotnie podkreślają, iż jesteśmy partnerem godnym zaufania, gdyż gwarantujemy wysoką jakość naszych usług, powierzone nam zadania wykonujemy fachowo i terminowo przy czym wykazujemy dużą elastyczność i operatywność dążąc do   zadowolenia swoich klientów.               
Dzięki naszemu wsparciu współpracujące z nami firmy mogą skupić się na aktywności  stanowiącej podstawę ich biznesu mając pewność, że dodatkowy zakres działalności znajduje się w rękach profesjonalistów.